Menu Sklep

Dział pobierz

Facebook

O FIRMIE

Opis działalności firmy AW-KLIMA

Firma działa od roku 2002. Przez wiele lat zbieraliśmy liczne doświadczenia, które w chwili obecnej wprowadzamy do naszych realizacji. Przez tyle lat pracowaliśmy i podglądaliśmy najlepszych aby teraz być najlepszymi. Naszym mottem jest wprowadzenie na rynek urzadzeń grzewczo klimatyzacyjnych cechujących się inowacyjnością, wysoką efektywnością oraz ekologią.

W zakresie swojej działalności staramy się wprowadzać i realizować inwestycje oparte o nowoczesne, wysokowydajne rozwiązania chłodzenia, ogrzewania i produkcji energii elektrycznej (Smart Grid).
Prowadzimy doradztwo w zakresie kogeneracji i trigeneracji opartej o urządzenia klimatyzacyjne zasilane gazem ziemnym (Panasonic GHP, Aisin Toyota).
Zajmujemy się montażem urządzeń klimatyzacyjnych, pomp ciepła, pomp ATW Air To Water), pomp HPWH (Heat Pump Water Heater). Prowadzimy wyspecjalizowany serwis urządzeń klimatyzacyjnych opartych o Gazowe Pompy Ciepła GHP, serwisujemy urządzenia wentylacyjne. W swojej ofercie posiadamy urządzenia wykorzystywane w zakresie osuszania absorbcyjnego oraz kondensacyjnego.

Wdrażamy nowoczesne, wysokowydajne technologie, które zużywają mniej energii.

Gazowe systemy GHP – Gazowe Pompy Ciepła – zużywające do 99% mniej energii elektrycznej w porównaniu do systemów tradycyjnych zasilanych energią elektryczną. Dzięki takim rozwiązaniom jestesmy w stanie ograniczyć koszty eksploatacji do 70%.

Systemy Pomp Ciepła powietrze-woda służące do ogrzewania i produkcji ciepłej wody użytkowej do zastosowania zarówno w nowych jak i w istniejących instalacjach.
Koszty eksploatacji są do 50% mniejsze w porównaniu z rozwiązaniami tradycyjnymi.

Najnowsze systemy klimatyzacji VRF o wysokich współczynnikach efektywności energetycznej (HCOP) oraz rozwiązania techniczne oparte o systemy odzysku ciepła (3 WAY) umożliwiających ciągłe obniżanie zużycia energii.
Dzięki takim rozwiązaniom jestesmy w stanie ograniczyć koszty eksploatacji do 70%.
Klimatyzatory inwerterowe o wysokich współczynnikach efektywności energetycznej, gdzie COP jest powyżej 5, są w stanie zmiejszyć koszty eksplatacyjne do 50% w porównaniu klimatyzatorów on-off o stałej wydajności.

Oferta firmy

Krótka oferta firmy AW-KLIMA

 

klimatyzacja precyzyjna

Systemy do zadań specjalnych – to nic innego jak klimatyzacja precyzyjna. Większość klientów zadaje sobie pytanie co to takiego? To rozwiązania pozwalające na dokładne sterowanie temperaturą oraz wilgotnością pomieszczeń, w których działają wymagające szczególnych warunków urządzenia komputerowe, telekomunikacyjne, itp. Najczęściej wykorzystuje się ją w różnego rodzaju serwerowniach, UPS-ach i innych miejscach, gdzie konieczne jest stałe i staranne regulowanie temperatury oraz wilgotności powietrza.

 

Montaż i serwis systemów VRF i GHP

Wielu inwestorów i generalnych wykonawców skupia się wyłącznie na cenie usługi wykonania, instalacji lub serwisu, prowadzi to do wielu problemów związanych z jakością wykonanych prac oraz obsługą serwisową. Firmy instalacyjne nie posiadają odpowiednich uprawnień, szkoleń, brakuje im wiedzy oraz doświadczenia. W efekcie powstaje zła koncepcja lub zły projekt instalacji, a urządzenie nie działa prawidłowo

 

Montaż i serwis klimatyzacji

Jednym z powszechnie stosowanych typów systemów są klimatyzatory typu split. Są to układy składające się z dwóch odrębnych części – jednostki zewnętrznej zwanej skraplaczem i jednostki wewnętrznej zwanej parownikiem – połączonych są ze sobą miedzianą instalacją rurową tworzącą zamknięty układ chłodniczy

 

Serwis automatyki

Firma Aw-Klima przygotowuje własne rozwiązania dotyczące sterowania standardowymi urządzeniami klimatyzacyjnymi lub grzewczymi oraz wykonujemy układy sterowania centralami wentylacyjnymi. Przygotowujemy: systemy pracy naprzemiennej (redundalnej) dla systemów klimatyzacyjnych pracujących dla pomieszczeń technicznych (serwerowni), hotelowe systemy powiązania kontaktronów okiennych, kart hotelowych z systemem klimatyzacji

 

Montaż systemów wentylacyjnych

Jako firma jesteśmy w stanie zaproponować, dostarczyć i zainstalować kompletny system wentylacyjny. Instalacje, których się podejmujemy realizujemy z zachowaniem najwyższej klasy materiałów oraz z zachowaniem wszelakich norm i przepisów.

Dojazd do nas

Czyli gdzie można nas znaleźć

Dane kontaktowe

  • AW-Klima Arkadiusz Wojciechowski
  • +48 506 042 492
  • +48 608 584 076
  • biuro@aw-klima.pl

Dane do faktury

  • AW-Klima Arkadiusz Wojciechowski
  • Ul. Chopina, 05-500 Piaseczno
  • NIP: 955 180 11 14
  • REGON: 015309214

Dane kontaktowe